Planet English Super Learning System A1

₺59,00
 

%100 Güvenli Alışveriş

 

1-3 iş günü içerisinde teslimat

 

Kolay iade ve değişim

Temel Seviyede  (Elementary Level A1) İngilizceyi öğrenip konuşabileceğiniz bir İngilizce Seti. İngilizceniz daha ileri seviye Olan ( Pre-İntermediate A2) ve hatta ( İntermediate B1) bile olsa eğer akıcı olarak konuşamıyorsanız bu set yine size göre. 
Setin İçinde aşağıdaki ürünler yer almaktadır:

KİTAP (282 sayfa) :  Türkçe dil bilgisi açıklamalı. Tüm İngilizce kelimeler hem İngiliz hem Amerikan İngilizcesi ile erkek ve bayan sesi ile SESLENDİRİLMİŞ. Konuşma tablolarındaki tüm cümleleri dinleyebilirsiniz. Bol alıştırma ve okuma parçası vardır. Okuma parçaları bir kaç İngilizce hikaye kitabı ve CD si oluşturacak kadar var.


DİNLEME CD'ler (5 adet):  Kitaptaki tüm kelimeler, cümleler, okuma parçaları seslendirilmiş. 1. CD cep telefonunda az yer tutması için müziksiz olarak yüklenmiştir tüm kitabı içerir.  Diğer CDler rahatlatıcı bir müzik eşliğinde doldurulmuştur. İngilizce öğrenirken rahatlayacaksınız.

INTERAKTİF PROGRAM:  İnternet üzerinden şifreli olarak web sitemizden girebileceğiniz yazılım. Türkçe cümleleri görecek, İngilizcesini dinleyebilecek ve yazabilecek, daha sonrada doğru İngilizce cümleyi okuyabileceksiniz. Bu istem ile kendi kendinizi test edebileceksiniz.


TÜRKÇE-İNGLİZCE BENZER KELİMELER SÖZÜĞÜ(2000 kelime) :  Aslında hiç İngilizce öğrenmemiş bir kişi bile en az 1000 kelime bilmektedir. Benzer kelimeleri set içinde bulunan kitapcıktan dinleyerek bir kaç defa tekrar edip yazdıktan sonra hatırı sayılır bir kelime dağırcığına sahip olacaksınız.

ANSWER KEY/ CEVAP ANAHTARI: Kitaptaki tüm alıştırmaların cevapları ayrı bir kitapçıkta toplanmıştır.

NOTE BOOK/ DEFTER: Çalışırken not alabileceğiniz kitap ile aynı ebatta aynı kapak desenine sahip defter.

SuperA1
3000 Öğeler

Özel kod