Sepet: 0 ürün
Sepette Ürün Bulunmamakta!

Sayfalar
ANA SAYFA
Kitaplar- catagories
HAKKIMIZDA
Satış Noktaları
SİSTEM
ÖDEME VE TESLİMAT- payment and delivery
TÜKETİCİ HAKLARI
İPTAL VE İADE cancel and refund
GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Banka
iletişim

TÜKETİCİ HAKLARI

superlearningsystem.com sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 
Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir. PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ., işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. www.superlearningsystem.com üzerinden sunduğumuz ve müşterilerimize kullandırmayı taahhüt ettiğimiz  interaktif yazılım, video vb. programların kullanım süresi bir (1) yıldır. Firmamız bu süreyi müşteriler lehine uzatabilir.  
 
PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
 
PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
Bu internet sitesi PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 
PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, SUPER LEARNING SYSTEM markası ve diğer markalar, www.superlearningsystem.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 
PLANET BASIM YAYIM KİTAP DAĞITIM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.