Sepet: 0 ürün
Sepette Ürün Bulunmamakta!

Sayfalar
ANA SAYFA
Kitaplar- catagories
HAKKIMIZDA
Satış Noktaları
SİSTEM
ÖDEME VE TESLİMAT- payment and delivery
TÜKETİCİ HAKLARI
İPTAL VE İADE cancel and refund
GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Banka
iletişim

ÖDEME VE TESLİMAT- payment and delivery

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 
 
2.Sevkiyat
Siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 2 (iki) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.
 
3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için kargo firmasınca yapılması kanunen zorunlu işlemler dışında firmamızca başka bir bilgi istenmeyecektir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz yaklaşık 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.
 
4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından kargo ve KDV dahil ücreti otomatik olarak tahsil edilmektedir.
Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.