Sepet: 0 ürün
Sepette Ürün Bulunmamakta!

Sayfalar
ANA SAYFA
Kitaplar- catagories
HAKKIMIZDA
Satış Noktaları
SİSTEM
ÖDEME VE TESLİMAT- payment and delivery
TÜKETİCİ HAKLARI
İPTAL VE İADE cancel and refund
GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Banka
iletişim

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLDİRİMİ
 
www.superlearningsystem.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.  www.superlearningsystem.com  sistemi içerisinde toplanan bu kişisel bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece "Super Learning System" sistemi içerisinde muhafaza edilmektedir.
 
"Super Learning System", üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakla birlikte, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
www.superlearningsystem.com ,  e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, superlearningsystem.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacı dışında kullanılmamaktadır.  Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri görüp değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde superlearningsystem.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerinsuperlearningsystem.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.